Bezmaksas piegāde uz pakomātu pasūtījumiem virs 50€.
Grozs 0

Privātuma politika

Šajā Privātuma politikā ir aprakstīts, kā jūsu personiskā informācija tiek vākta, izmantota un kopīgota, kad apmeklējat vai iepērkaties www.nalini.lv ("Tīmekļā vietnē").

 

PERSONISKĀ INFORMĀCIJA KO MĒS IEVĀCAM

Kad jūs apmeklējat Tīmekļa vietni, mēs automātiski apkopojam noteiktu informāciju par jūsu ierīci, tostarp informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažiem sīkfailiem, kas ir instalēti jūsu ierīcē. Turklāt, pārlūkojot Tīmekļa vietni, mēs apkopojam informāciju par atsevišķām tīmekļa lapām vai produktiem, ko skatāt, kādas vietnes vai meklēšanas vienumi jūs novirzīja uz Tīmekļa vietni, kā arī informāciju par to, kā jūs mijiedarbojaties ar Tīmekļa vietni. Šo automātiski apkopoto informāciju mēs dēvējam par “Ierīces informāciju”.

Mēs apkopojam informāciju par ierīci, izmantojot šādas tehnoloģijas:

     - “Sīkfaili” ir datu faili, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži vien ietver anonīmu unikālo identifikatoru. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailiem un to atspējošanu, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org.

     - “Žurnāla faili” izseko Tīmekļa vietnē notiekošās darbības un apkopo datus, tostarp jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju, atsauces/izejas lapas un datuma/laika zīmogus.

     - “Tagi” un “pikseļi” ir elektroniski faili, ko izmanto, lai ierakstītu informāciju par to, kā jūs pārlūkojat Tīmekļa vietni.

Turklāt, kad veicat pirkumu vai mēģināt veikt pirkumu, izmantojot Tīmekļa vietni, mēs no jums ievācam noteiktu informāciju, tostarp jūsu vārdu, tālruņa numuru, e-pastu, piegādes adresi, maksājumu informāciju. Mēs šo informāciju dēvējam par “Pasūtījuma informāciju”.

Kad mēs šajā konfidencialitātes politikā runājam par “personisko informāciju”, mēs runājam gan par informāciju par ierīci, gan par pasūtījuma informāciju.

 

KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU PERSONISKO INFORMĀCIJU?

Mēs izmantojam Pasūtījuma informāciju, ko apkopojam vispārīgi, lai izpildītu jebkādus pasūtījumus, kas veikti, izmantojot Tīmekļ vaietni (tostarp apstrādātu jūsu maksājumu informāciju, veiktu piegādi un nodrošinātu jums rēķinus un nosūtītu pasūtījuma apstiprinājumu e-pastus), lai vajadzības gadījumā sazinātos ar jums, un pēc jūsu izvēles nosūtītu jums īpašos pidāvājumus un jaunumus saitībā ar mūsu produktiem.

Ierīces informāciju mēs izmantojam, lai pārbaudīt iespējamos krāpšanas mēģinājumus (jo īpaši jūsu IP adresi), lai uzlabotu un optimizētu mūsu Tīmekļa vietni (piemēram, ģenerējot analīzi par to, kā mūsu klienti pārlūko un mijiedarbojas ar Tīmekļa vietni), lai veiktu dažāda veida mārketinga un reklāmas kampaņas un novērtētu to rezultātus.

 

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS NODOŠANA TREŠAJĀM PERSONĀM

Mēs kopīgojam jūsu Personisko informāciju ar trešajām pusēm, lai palīdzētu mums izmantot jūsu Personisko informāciju, kā aprakstīts iepriekš.  Mēs izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu mums saprast, kā mūsu klienti izmanto Tīmekļa vietni. Vairāk par to, kā Google izmanto jūsu personas informāciju, varat lasīt šeit: https://www.google.com/intl/lv/policies/privacy/. Varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Visbeidzot, mēs varam arī kopīgot jūsu Personisko informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un noteikumus, atbildētu uz tiesas pavēsti, kratīšanas orderi vai citu likumīgu pieprasījumu pēc informācijas, ko saņemam, vai citādi aizsargātu savas tiesības.

 

REKLĀMAS

Kā aprakstīts iepriekš, mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sniegtu jums mērķtiecīgas reklāmas vai mārketinga paziņojumus, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt.

Jūs varat atteikties no mērķtiecīgas reklāmas:

     FACEBOOKhttps://www.facebook.com/settings/?tab=ads

     GOOGLE — https://www.google.com/settings/ads/anonymous

 

JŪSU TIESĪBAS

Ja esat Eiropas iedzīvotājs, jums ir tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajai personas informācijai par jums un lūgt, lai jūsu personiskā informācija tiktu labota, atjaunināta vai dzēsta. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

Turklāt, ja esat Eiropas iedzīvotājs, mēs atzīmējam, ka mēs apstrādājam jūsu informāciju, lai izpildītu līgumus, kas mums varētu būt ar jums noslēgti (piemēram, ja veicat pasūtījumu, izmantojot Tīmekļa vietni), vai citādi, lai īstenotu mūsu iepriekš minētās likumīgās biznesa intereses.

 

DATU SAGLABĀŠANA

Veicot pasūtījumu, izmantojot Tīmekļa vietni, mēs saglabāsim jūsu Pasūtījuma informāciju mūsu uzskaitei, ja vien un līdz brīdim, kad jūs lūdzat mums dzēst šo informāciju.

 

IZMAIŅAS

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu, piemēram, izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai regulējošu iemeslu dēļ.

 

SAZINIES AR MUMS

Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu privātuma praksi, ja jums ir jautājumi vai vēlaties iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@nalini.lv.

NALINI izmanto sīkdatnes, tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes, lai mēs varētu uzlabot Jūsu lietotāja pieredzi. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Piekrītu