Bezmaksas piegāde uz pakomātu pasūtījumiem virs 50€.
Grozs 0
Teiksma - NALINI izveidotāja

Par mums

Laipni lūdzam NALINI e‑veikalā!

Priecājos Tevi šeit redzēt. Mani sauc Teiksma un NALINI ir mana sirdslieta. Šeit Tu atradīsi iedvesmu, kas palīdzēs sev apkārt izveidot vidi, kurā ir patīkami uzturēties. Iepazīsties ar NALINI stāstu!

 

Ko Tu atradīs pie mums?

NALINI sveču veikals piedāvā unikālas sveces, kas radītas no dabīgām izejvielām, sojas vaska un kokosriekstu vaska. Mūsu sveces ir pieejamas dažādās formās, dizainos un ar dažādiem aromātiem. Tās tiek radītas Latvijā. Katra svece ir roku darbs, kas tai piešķir personisku pieskārienu un padara to īpašu.

 

Kā tas viss sākās?

Mana dzīve ieguva jaunu dimensiju, kad man piedzima meita. Pavadot daudz laika mājās, gribēju izveidot vietu, kur ir patīkami uzturēties. Sveces ir tās, kas acu mirklī spēj radīt mājīgu atmosfēru.

Sveces man vienmēr ir patikušas, bet iepriekš nebiju īpaši pievērsusi uzmanību tam no kā svece ir izgatavota, un kādas vielas tā izdala degšanas procesā. Kad uzzināju, ka tradicionālās parafīna sveces ir naftas produkts, sāku meklēt kādu dabisku alternatīvu, un tā es nonācu pie sojas vaska. Tas ir dabisks un atjaunojams resurss, un sojas vaska sveces sadegot izdala mazāk dūmu un sodrēju.

Man ļoti svarīgs ir arī sveces dizains. Sojas vaska sveču piedāvājums ir daudz mazāks kā parastajām parafīna svecēm. Iepazīstoties ar piedāvājumu neizdevās atrast to, ko meklēju, tāpēc nolēmu radīt to pati ar savām rokām. Man ļoti iepatikās šis process un rezultāts sagādāja lielu gandarijumu. Saņemot komplimentus un jūtot interesi no draugiem un radiniekiem, nolēmu radīt NALINI.

Ieness mieru un siltumu savā mājoklī ar NALINI sojas vaska svecēm!
Iegādāties sveces
NALINI izmanto sīkdatnes, tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes, lai mēs varētu uzlabot Jūsu lietotāja pieredzi. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Piekrītu