Bezmaksas piegāde uz pakomātu pasūtījumiem virs 50€.
Grozs 0

Noteikumi

VISPĀRĪGI

1. Tīmekļa vietne www.nalini.lv (turpmāk tekstā – Tīmekļa vietne) pieder pašnodarbinātai personai Teiksmai Engerei, reģistrācijas numurs: 25079611358, e-pasts: info@nalini.lv, tālrunis: +371 25562719 (turpmāk tekstā – Pārdevējs).

2. Tīmekļa vietne izveidota, lai nodrošinātu lietotājiem informāciju par NALINI ražotajiem produktiem, kā arī, lai varētu tiešsaistē iegādāties piedāvāto produkciju.

3. Pārdevējs patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas lapas lietošanas noteikumos bez iepriekšēja brīdinājuma. Lietojot Tīmekļa vietni, pēc jebkuru izmaiņu veikšanas lietotājs piekrīt to ievērošanai un izpildei.

4. Ņemot vērā dažādu monitoru specifiku un atšķirības, produktu attēlu krāsas var nedaudz atšķirties no reālajām krāsām.

5. Visa Tīmekļa vietnē ievietotā informācija ir Pārdevēja īpašums, kuru nav atļauts izmantot komerciāliem mērķiem bez Pārdevēja rakstiskas piekrišanas. Izmantojot Tīmekļa vietnes saturu nekomerciāliem mērķiem, jānorāda atsauce www.nalini.lv.

6. Apmeklējot Tīmekļa vietni un/vai veicot pasūtījumu, pircējs piekrīt un apņemas ievērot šos noteikumus.

 

PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

7. Pircējs Tīmekļa vietnē var pasūtīt preci 24 stundas diennaktī.

8. Pircējam ir pienākums norādīt precīzu informāciju par sevi – vārdu, uzvārdu, e-pastu un tālruņa numuru. Ja pircējs ir norādījis nepareizu kontaktinformāciju, kas liedz Pārdevējam vai pasūtījuma piegādātājam sazināties ar pircēju, Pārdevējam nav pienākums meklēt pircēju, kā arī atmaksāt pircējam veikto pasūtījuma apmaksu.

9. Pasūtījums tiek apstiprināts tikai pēc pasūtījuma apmaksas.

 

PIEGĀDE

10. Pasūtījums tiek izsūtīts 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

11. Ja neparedzētu apstākļu dēļ sūtījuma izsūtīšana aizkavēsies, paziņosim jums par to 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

12. Piegāde Latvijas teritorijā tiek nodrošināta ar Omniva, DPD vai Latvijas Pasta pakomātu starpniecību.

 

ATTEIKUMA TIESĪBAS

13. Pircējam ir tiesības atteikties no preces un atgriezt to Pārdevējam 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas.

14. Pircējam ir tiesības atteikties no preces nepaskaidrojot atteikšanās iemeslu.

15. Lai atteiktos no saņemtās preces, pircējam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu: info@nalini.lv, minot savu vārdu, uzvārdu, pasūtījuma numuru un datumu.

16. Kad Pārdevējs atteikumu ir apstiprinājis, pircējam jāatgriež prece Pārdevējam oriģinālajā iepakojumā bez lietošanas pazīmēm.

17. Naudas atmaksa pircējam tiek veikta 14 dienu laikā no brīža, kad preci Pārdevējs ir saņēmis atpakaļ.

18. Ja pircējs ir izrādījis vēlmi no preces atteikties, bet preci Pārdevējs nav saņēmis 14 dienu laikā no atteikuma pieprasīšanas, atteikums zaudē spēku un preci vairs nav iespējams atgriezt.

19.Atgriešanas piegādes izdevumus sedz pircējs, kā arī Pārdevējs nekompensē preces sākotnējos piegādes izdevumus.

20. Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības, ja atdodamā prece ir bojāta vai ir ar būtiskām lietošanas pazīmēm.

21. Pārdevējam ir tiesības atteikties no pasūtījuma izpildes, ja pircējs 6 mēnešu laikā 3 vai vairāk reizes pasūtīto preci atgriež atpakaļ.

 

NALINI izmanto sīkdatnes, tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes, lai mēs varētu uzlabot Jūsu lietotāja pieredzi. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Piekrītu